Kombi Değişim Formu

Kombi Değişim Formu

Kombisini yeni bir kombi ile değiştiren tüm müşterilerimizin yapması zorunlu bir işlemdir. 

Bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar ise ;

  1. Mevcut hermetik kombinizi yoğuşmalı kombi ile değiştirmek isterseniz, kombinizin banyo ve yatak odanızda olmaması şartıyla, doğalgaz firmanız “Gaz Yakıcı Cihaz Montaj Bildirim Formu” düzenleyerek İGDAŞ’tan onay alır. Bu belge ile birlikte almış olduğunuz kombi markasının servis yetkilisi cihazınızın ilk çalıştırmasını yapıp garanti sürenizi başlatmaktadır. Belgesi olmayan abone sahiplerinin cihazı garanti kapsamında çalıştırılmaz.
  2. Evinizin doğalgaz hattında değişiklik yapılması, kombinizin yerinin değişmesi ve benzeri durumlarda mutlaka İGDAŞ’a bildirimde bulunmanız ve tadilat projesi almanız gerekmektedir.
  3. Mevcut hermetik veya yoğuşmalı kombinizi yenisi ile değiştirmek isterseniz doğalgaz firmanız “Gaz Yakıcı Cihaz Montaj Bildirim Formu” düzenleyerek İGDAŞ’tan onay alır. Bu belge ile birlikte almış olduğunuz kombi markasının servis yetkilisi cihazınızın ilk çalıştırmasını yapıp garanti sürenizi başlatmaktadır. Belgesi olmayan abone sahiplerinin cihazı garanti kapsamında çalıştırılmaz.

Bu belge alınmadan yeni kombinizin yetkili servisi devreye alım yapmayacaktır. 

BU HİZMETİ SADECE İSTANBUL'DA İKAMET EDEN MÜŞTERİLERİMİZE VERMEKTEYİZ. 


Göster:
Sırala:

Kombi Değişim Formu

İstanbul'da İkamet eden müşterilerimiz için geçerlidir.Eski kombisini yenisi ile değiştiren müşteril..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL