Kombi Montajı

Kombi Montajı

BU HİZMET İSTANBUL'DA İKAMET EDEN MÜŞTERİLERİMİZ İÇİNDİR. 

Kombi montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurlar;

İyi bir kombi montajı için işinin uzmanı bir ustaya ihtiyacınız vardır.
Genel olarak 3 tip kombi modeli kullanılmaktadır. Hermetik kombi ve yoğuşmalı kombi ve Bacalı Kombiler..Bacalı kombilerin yeni evlere kullanılması igdaş tarafından onaylanmadığı için ,hermetik ve yoğuşmalı kombi kullanımını önermekteyiz.
Hermetik kombi montajında dikkat edilmesi gereken birinci husus kombi bacasının yere doğru meyilli montaj edilmesi ve bacanın son derece dikkatli montaj edilmesi gerekmektedir.Kombinin yanında mutlaka bir elektrik şalteri olması gerekmektedir,kombinin gaz hortumunun bağlanması ve test edilmesi gerekmektedir.Kombinin altındaki vana ve filtre guruplarının eksiksiz ve çalışır durumda olduğunu kontrol edilmesi gerekmektedir. Kombinizin uygun şekilde montaj edilmemesi durumunda kombi ilk çalıştırma sırasında servis kombinizi çalıştırmaz.
Yoğuşmalı kombi montajında ise aynı hermetik kombi montajında olduğu gibi kombinin yanında elektrik şalteri olması zorunludur.Bu şalterler kombi markasına göre 2 -4 -6 amper olmalıdır.Yoğuşmalı kombi montajında kombinin bacası atmosfere dogru meyilli olmak zorundadır.Yine hermetik kombilerde olduğu gibi  gaz hortumunun bağlı olması ve test edilmesi gerekmektedir.Kombilerin montajında pislik tutucu filtrelerin takılmasına özen gösteriniz.

Göster:
Sırala:

Kombi Montajı İstanbul Anadolu Yakası

Bu Hizmet Kapsamında ; Varsa eski Kombinizin sökülüp yeni kombinizin takılması ,İlk Defa Kombi ..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL

Kombi Montajı İstanbul Avrupa Yakası

Bu Hizmet Kapsamında ; Varsa eski Kombinizin sökülüp yeni kombinizin takılması ,İlk Defa Kombi ..

0,00TL Vergiler Hariç: 0,00TL