Misyon-Vizyon

Misyonumuz


"Hedefiniz hedefimizdir" diye çıktığımız bu yolda müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek,

Verdiğimiz tüm hizmetlerde bölgemizin örnek gösterilen şirketi olmak,

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu insan kaynaklarını istihdam ederek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak,

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen inşaat teknolojileriyle uygun yapılar üretmektedir.

 

Vizyonumuz


Müşteri odaklı çaışma prensibini benimseyen firmamız,iş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Yapı sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Bölgenin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 İlave olarak alternatif enerji dalında çalışmalarımıza da başlayacağız. Günümüzde mevcut enerji kaynaklarının tükendiğini düşünürsek , bu sektörde çalışma yapmanın ne kadar önem taşıdığının farkındayız. Bu dalda çalışmalarımıza öncelik verip , iş ortağımız Vaillant Grup ile birlikte önceliğimizi ve tecrübemizi bu alanda yoğunlaştıracağız.