Ödeme Seçenekleri

ÖDEME SEÇENEKLERİ:

1 - Online Ödeme:

Siparişinizi verirken istediğiniz yurtiçi veya yurtdışı Visa /Mastercard kredi kartınız ile online ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme şeklinde banka farketmeksizin kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Eğer kartınızı aldığınız banka ile sitemiz arasında taksit anlaşması varsa taksitli ödeme seçeneklerini kullanabilir, ama eğer yoksa tek seferde ödeme yapabilirsiniz. Kart güvenliğiniz için lütfen sayfanın altında yeralan Gizlilik Bildirimi'ni okuyunuz.

2- Havale/ EFT ile Ödeme

Siparişlerinizin ödemesini havale ile yapabilirsiniz. Havale ile ödeme yapmayı tercih ederseniz sipariş tutarını, siparişinizi verdikten sonra en geç 1 gün içinde aşağıdaki hesap numaralarımızdan birine Alıcı adı AHMET EFE YAPI İNŞ.MÜHLTD.ŞTİ.  ve sipariş numaranızı da yazarak tamamlayabilirsiniz.

KULLANIM KOŞULLARI ;

www.hepsikolayda.com  olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip olduğu bu haklar aşağıda sıralanmıştır:

 

1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

 

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, şirketimizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

 

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

 

5. Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimiz tarafından kayıt altına alınmamaktadır.

 

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

 

 Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

 

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

 

www.hepsikolayda.com  hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.